szkolenia on-line

Profesjonalne szkolenia za jeden click

Można już korzystać z pierwszej w Polsce profesjonalnej platformy szkoleń webcast. Ruszył SklepWiedzy.pl, ambitny projekt Nowoczesnej Firmy, niedawnego debiutanta na rynku New Connect, który ma udowodnić, że współczesny e-learning może być skuteczny, ciekawy i łatwo dostępny.

Jak aktywizować uczestników szkoleń webcast?

Krzysztof Zieliński

Szybszy Internet i jego powszechna dostępność powoduje, że tradycyjne szkolenia wypierane są stopniowo przez ich wirtualne odpowiedniki. Szkolenia webast są bardzo korzystne pod względem niskich kosztów realizacji, dostępności i istotnej oszczędności czasu. Coraz prostsze w obsłudze oprogramowanie powoduje, że stają się także naturalne i łatwe w realizacji. Czy są skuteczne?

Jak wyreżyserować webcast?


Piotr Maczuga

Rekordziści spędzają w Internecie kilkanaście godzin na dobę, mimo to nawet oni nie mogą skupić się na 40-minutowym webcaście. Podpowiedzi co z tym zrobić, mogą udzielić nam reżyserzy, aktorzy czy radiowcy.

Kto nas nauczy e-learningu?


Piotr MaczugaNiedawny raport interaktywnie.com pokazuje, że tylko 7% polskich studentów kształci się na kierunkach technicznych i ścisłych. Zatem kto przygotuje dla nas do ery edukacji internetowej?