Konferencja "Nowe media w edukacji"

„Nowe media w edukacji” - Konferencja projektu How to webcast

Fundacja Obserwatorium Zarządzania oraz partnerzy wchodzący w skład konsorcjum projektowego zapraszają do udziału w konferencji podsumowującej projekt How to webcast. Konferencja odbędzie się 25 października 2010 r. w Hotelu Kyriad Prestige w Warszawie.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia zaprezentujemy rezultaty projektu oraz przybliżymy tematykę webcastów. Na własnym przykładzie pokażemy jak przygotować interaktywną konferencję, w której równocześnie (on-line) wezmą udział prelegenci z kilku państw. Konferencja będzie składała się z:

Sesji plenarnej – podczas której Wayne Turmel autor książki „6 weeks to a great webinar” odpowie na pytanie: dlaczego trenerzy boją się webcastów? Zaprezentujemy najnowsze trendy rozwoju szkoleń webcastowych na świecie i wyniki badania realizowanego w ramach projektu How to webcast.

Trzech ścieżek tematycznych: trenerskiej, dla firm szkoleniowych, dla managerów HR – obejmujących wystąpienia dotyczące przygotowania i przeprowadzenia szkoleń webcast, najlepsze praktyki w tej dziedzinie (zagraniczni goście, którzy przeprowadzą swoje wystąpienia na miejscu i on-line dla uczestników konferencji)

Planowana jest transmisja na żywo konferencji do Internetu. Już niebawem na stronie projektu zamieścimy informacje o prelegentach oraz tematy i opisy wystąpień.

Uczestnicy konferencji otrzymają materiały dydaktyczne, w tym najnowszą wersję Manuala Trenera opracowanego w ramach projektu. Uczestnicy będą również mogli zapoznać się z oprogramowaniem do webcastu oraz technologią w ramach stoisk technologicznych przygotowanych w hotelowym lobby.

Niestety z powodu wyczerpania limitu miejsc proponujemy wpisanie na listę rezerwową uczestników konferencji. Zainteresowane osoby prosimy o uzupełnienie i wysłanie zgłoszenia na nr faksu 22 331 44 60 lub przesłanie mailem skanu dokumentu na adres anna.jaruga@obserwatorium.pl do 10.10.2010 r.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.