Partnerzy

Naszymi partnerami są:

Multiscreen - partner transmisji online

PinoTv - partner medialny
PinoTV czyli Twoja telewizja w Internecie
PinoTV to pierwsza polska platforma telewizji internetowych, nawiązująca do popularnego na zachodzie trendu telewizji Web 2.0. To serwis, w którym każdy Internauta bądź organizacja mogą w ciągu 5 minut stworzyć własny kanał telewizyjny.
Telewizja internetowa, podobnie jak tradycyjna, może opierać się na ramówce z materiałami filmowymi lub na transmisjach z wydarzeń i czatach z użytkownikami na żywo.
Ramówkę tworzy się wrzucając materiały z dysku komputera lub ze stron takich jak Patrz.pl lub YouTube. Nadawcy również mogą personalizować wygląd kanału jak i osadzić go na swoim blogu lub stronie domowej.
PinoTV jest świetnym narzędziem promocyjnym. Dzięki interaktywnemu kanałowi można wchodzić w dialog z klientami, widzami i internautami dostarczając wysokiej jakości informacji. Jest nowoczesną formą promocji marek czy wydarzeń, którą można wykorzystać do transmitowania konferencji, spotkań czy debat.
Ekipa PinoTV zajmuje się także stroną techniczną, obsługą i relacjami z rozmaitych wydarzeń. Dzięki technologii PinoTV transmitowano już w Internecie m.in. Maraton Poznański, konferencję Fundacji Orange, mistrzostwa Europy Juniorów w pływaniu w Helsinkach i wiele innych prestiżowych wydarzeń. Z profesjonalnego, w pełni wyposażonego studio w Warszawie mogą korzystać zarówno posiadacze kont PRO jak i klienci zewnętrzni. Stronę miesięcznie odwiedza kilkaset tysięcy internautów, którzy do wyboru mają ponad 7000 tys, kanałów założonych przez użytkowników PinoTV.
Zapraszamy do odwiedzenia strony http://pinotv.pl/ oraz kontaktu pod adresem: kontakt@pinotv.pl

Edukacja, Internet, Dialog - partner medialny
Eid.edu.pl to platforma do wymiany poglądów i informacji o współczesnej edukacji. Mamy pomysł na to, aby zmienić wizerunek polskiej oświaty w oczach społeczeństwa, a naszą misją jest wykreowanie nowej świadomości w postrzeganiu wizerunku nauczycieli, trenerów i szkoleniowców - liderów edukacji przyszłości.
Stawiamy na Social Networking w edukacji: Blogi, E-Video, E-learning, web 2.0, integrację z popularnymi serwisami i wybieranie z nich tego, co dla edukacji najepsze.

Nasze działania zmierzają do zbudowania aktywnej społeczności. W tym celu wykorzystujemy także już funkcjonujące społeczności skupione wokół: Facebooka, Goldenline, Wykop-u, Youtube, Digg i innych. Dotychczasowe sukcesy upewniają nas w kierunku, który obraliśmy zmierzającym do zbudowania społeczności web 2.0 - która nie tylko opisuje rzeczywistość ale przede wszystkim ją tworzy.

Zapraszamy do aktywnego udziału w tworzeniu: * Blogów eksperckie w różnych kategoriach: edukacja, pedagogika, dydaktyka, e-learning, technologie, nauczanie
* Blogów nauczycielskich. Publikacji. E-portfolio. Newsów edukacyjne
* Ciekawych inicjatyw (EduCamp)
* Internetowej telewizji EiD TV

e-biznes.pl - partner medialny

iSzkolenia - partner medialny

eDialog - partner medialny
Od 2009 roku dostarczamy nowoczesne rozwiązania informatyczne wspomagające przede wszystkim działania związane z HR oraz wspierające procesy szkoleniowe oraz komunikacyjne. W naszej ofercie można znaleźć:
• systemy wideo-komunikacyjne z wykorzystaniem technik internetowych:
o eDialogLecture- wspomaganie nauczania na odległość – wirtualne wykłady i ćwiczenia, a także konferencje poprzez Internet
o eDialogInquiry- prowadzenie badań ankietowych z wykorzystaniem Internetu
o eDialogConnector- prowadzenie „wirtualnych” spotkań zespołów projektowych i grup roboczych
o eDialogConsultant- świadczenie usług doradczych, wsparcie procesu sprzedaży, biuro obsługi klienta
o eDialogWebcast- transmisje internetowe z konferencji, spotkań i innych wydarzeń
• system MinervaPRO- oprogramowanie wspomagające proces zarządzania kompetencjami personelu, procesy rozwoju zawodowego i szkoleń, Wartym wspomnienia jest również fakt, iż w latach 2005-2008 Zespół wziął udział w realizacji projektu „Platforma e-Dialog” sfinansowanego w ramach Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL. Rezultatem głównym tego projektu jest system internetowy Platforma e-Dialog wspomagający procesy zarządzania personelem w małych i średnich przedsiębiorstwach
Obecnie głównym przedmiotem działalności Spółki jest:
• rozwijanie i wdrażanie internetowego oprogramowania komunikacyjnego
• rozwijanie i wdrażanie oprogramowania MinervaPRO
• utrzymanie i obsługa techniczna systemu Platforma e-Dialog, rozwijanie dodatkowych, użytecznych funkcjonalności, aplikowanie do projektów finansowanych w ramach funduszy europejskich