Webinar 2 Learn już od marca 2012

Webinar 2 Learn już od marca 2012

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, że od marca ruszamy z nowym projektem który w całości dotyczył będzie realizacji webinarów. Tym razem Fundacja Obserwatorium Zarządzania zaprosiła do współpracy 4 inne organizacje (Polska, Austria, Słowacja Bułgaria) specjalizujące się w tematyce nowych mediów, innowacji i edukacji dorosłych wspartej nowymi technologiami. Celem projektu będzie transfer Metodyki WTM (Webcast Training Methodology) oraz Manuala Trenera - produktów projektu How to webcast oraz wypracowanie nowej metodyki webinarów, przetestowanie jej i wdrożenie w krajach partnerstwa.

W projekt oprócz Fundacji zaangażowana będzie również Nowoczesna Firma - właściciel jedynego w Polsce serwisu którego wiodącą tematyką są zagadnienia związane z zarządzeniem, prowadzeniem biznesu, szkoleniami i rozwojem kompetencji zawodowych. Od niedawna również wdrażająca rozwiązania związane z webinarami - poprzez SklepWiedzy.pl. Kolejnym partnerem będzie Europroject - bułgarska firma consultingowa specjalizująca się w dziedzinie innowacji i innowacyjnych projektów skierowanych do MŚP w Bułgarii. Abif to społeczny instytut badawczy prowadzący projekty zorientowane na wysokiej jakości interdyscyplinarne badania oraz doradztwo zawodowe. HIC Slovakia jest podmiotem aktywnym zarówno na rynku narodowym, jak i międzynarodowym. Jej głównym celem jest oferowanie klientom skutecznego doradztwa i szkoleń w celu poprawy ich wydajności w zakresie sprzedaży, administracji, marketingu i zarządzania.

W ramach projektu opracujemy nowe wersje Metodyki oraz Manuala trenera, zrealizujemy 9 bezpłatnych szkoleń face-to-face, 18 webinarów a także 10 porad wideo. Już niebawem więcej informacji na temat projektu. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej ww.obserwatorium.pl oraz profilu how to webcast na Facebooku.

Pozdrawiam,
Anna Jaruga
Koordynator Projektu
anna.jaruga@obserwatorium.pl