Digital Learning Congress 2013

Digital Learning Congress 2013

Zapraszamy do rejestracji na Digital Learning Congress – konferencję podsumowującą projekt Webinar 2 Learn. Będzie to największa impreza w Europie Środkowowschodniej w całości poświęcona nowym technologiom i zarządzaniu wiedzą cyfrową w firmie. Kongres podsumuje projekty Webinar 2 Learn oraz eBusiness Mobile Training, a odbędzie się 9 grudnia w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Do rozdania jest 500 bezpłatnych wejściówek!

Kongres składa się z 4 paneli tematycznych i strefy SHORT TALKS, które dotyczyć będą 4 głównych tematów:
• Webcast & Seminars
• Mobile Learning
• E -learning Environment
• Gamification & Social Learning

Na liście prelegentów znaleźli się: Wayne Turmel (Canada), Charles Jennings (Wielka Brytania), Filipe Carrera (Portugalia), Ilona Buchem (Dania), Piotr Peszko z Motorola Solutions Inc./2EDU.pl, Rafał Zaorski z Escola/Etendard Grupa, Adela Rużyła-Wrzeszcz z Orange Polska, Agnieszka Jóźwiak z ClickMeeting, Bartłomiej Postek z Funmedia, Rafał Salomonik z P4.
Pełny program imprezy dostępny jest tutaj: http://www.dlcongress.pl/program Wstęp jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj http://www.dlcongress.pl/rejestracja

Wydarzenie wspierane jest przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Urząd Miasta st. Warszawy, Funmedia, Escola, Wirtualna Polska, Mediarun, Forbes, Komputer Świat, PulsHR, Newsweek, Fakt.pl, HRStandard, Web.gov.pl i nf.pl.

Digital Learning Congress zaprasza!
Znajdź swój sposób na rozwój!